Приветствую Вас Гость

Главная » 2019 » Январь » 22 » 100-е засідання клубівців
01:09
100-е засідання клубівців

20 січня 2019 року в бібліотеці ім. Олександра Грибоєдова в 100 раз зібралися члени краєзнавчого клубу "Кияни".

       

Зінаїда Шкавро зачитала свої вірші, написані до ювілейного засідання. Голова клубу Віталій Баканов розповів про втрати у новому році. З життя пішов відомий києвознавець, письменник Дмитро Малаков та Олександр Немец, який створив сайт "Київський календар", сайт пам'яті Віктора Некрасова, і брав участь у створенні музею Костянтина Паустовського. Свою доповідь Віталій Андрійович присвятив колишньому кінотеатру "Буревісник" на Подолі. В'ячеслав Барановський приурочив свій виступ Дмитру Малакову, розповів про життєвий і творчий шлях Дмитра Васильовича, згадав про особисту зустріч із відомим києвознавцем і підвів підсумки його діяльності. Доповнили виступ В'ячеслава Барановського й інші учасники клубу, які були особисто знайомі з Дмитром Малаковим. Гість клубу, поет, подолянин Олександр Яцухно зачитав свої вірші. Після нього заслухали вірші Елеонори Зими. Бард Борис Кесельман виконав пісні, а Юрій Сімонов зачитав свою нову розповідь "Нигерийские письма", що є продовженням його книги про Петрівку 90-х рр. Всеволод Дубовецький розповів декілька таємничих легенд Києва, зокрема про Йорданський струмок та Стрітенську церкву. Тамара Дембіцька повідала про поета Володимира Калініченко. Своїм чарівним співом завершила засідання Тетяна Шевчук. Наступна зустріч клубівців запланована на 3.02.2019 року у читальному залі бібліотеки ім. Олександра Грибоєдова. Приєднуйтесь!

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 210 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.