Приветствую Вас Гость

Главная » 2019 » Май » 20 » 107-е засідання
06:30
107-е засідання

19 травня 2019 року в бібліотеці імені О. Грибоєдова відбулося 107-е засідання клубу "Кияни".

Віталій Баканов радо привітав Аркадія Третьякова з виходом нової книги "Старий Хрещатик і його домовласники" та поділився як власними спогадами про післявоєнний Хрещатик, так і спогадами Анатолія Кузнецова та Віктора Некрасова. Зокрема, голова клубу підняв тему парадоксів київської архітектури ХХ ст. Наступним заслухали Аркадія Третьякова, який підготував насичену відео презентацію до своєї нової книги "Старий Хрещатик і його домовласники". Автор працював над книгою 5 років, і кількість кольорових ілюстрацій вражає, тим паче, що багато з них друкуються вперше! Всеволод Дубовецький розповів про київську цеглу, зокрема про старі цегляні заводи, згадавши і про так звану "Справу Бейліса", що була пов'язана із подібним підприємством. Доповідач вразив не тільки цікавою та корисною інформацією, але і тим, що приніс та подарував бібліотеці стару цеглину з клеймом. Євген Рейцен занурив учасників клубу в спогади, пов'язані із днем піонерів та Лук'янівським кладовищем, розповів про поховання Петра Нестерова, пошуки могили батька доповідача. Наостанок Євген Олександрович зачитав вірші, пов'язані з цими подіями. Далі заслухали Надію Щербо, яка розповідала цікаві історії про шоколад та його користь. З неабияким інтересом клубівці заслухали розповідь Лариси Сементьєвої про життєвий шлях її батька 1928 року народження. Олена Ситнікова зачитала статтю про видатного лікаря Караваєва. Нікого не залишив байдужим вірш про післявоєнний Поділ, який зачитала Елеонора Зима. Наостанок виступав бард Борис Кесельман, який розповів історію виникнення пісні "Журавлі" Марка Бернеса та виконав пісні. Наступне засідання заплановано на 2.06.2019 року! Приєднуйтесь!

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 486 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 3
Гостей: 1
Зарегистрированных: 2
neiljf1, rheapp16
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.