Приветствую Вас Гость

Главная » 2016 » Апрель » 4 » 41-е засідання клубу
19:06
41-е засідання клубу

Насичено та плідно пройшло 41-е засідання києвознавчого клубу «Кияни», що відбулося 3.04.2016 року у приміщенні бібліотеки ім. О. Грибоєдова.

Нещодавно, 1 квітня був День сміху, і голова клубу Віталій Баканов розповів, що починав свою літературну кар’єру саме з юмористичних творів на київську тематику та зауважив, що це доволі складна праця. Виявилось, що доповідач малював й вдалі карикатури. Потім всі присутні прослухати юмористичну публікацію Віталія Баканова у журналі «Джерела» присвячену київській рекламі, яку, свого часу, публікували до Дня сміху.

Гість клубу Олександр Курись презентував свою книгу «Шлях вітру». Дія книги проходить у V ст. н.е. на Придунав`ї, за часів Гунської навали, та розповідає про життєвий шлях хлопчика, що втратив батьків. Автор відзначив, що книга написана одразу у декількох жанрах, та охарактеризував їх, як гротеск, детектив та історичний роман.

Вадим Ляшенко розповів про зустріч з киянкою 1939 року народження, яка розповіла багато цікавого, особливо про повоєнні роки у місті, зокрема про банду «Чорна кішка», про яку автор згадує у своїй книзі «От Евбаза до Шулявки».

Наступним заслухали Петра Семілєтова, він розповів про археологічні знахідки на Кирилівських висотах, а саме поховання, що складалося з 10 скелетів, які були викладені колом. Та про знахідку біля Миколо-Йорданської церкви (Мильний провулок), де знайшли поховання вершника разом з конем. Обидва мали пошкодження черепа, можливо, це були ритуальні поховання. Доповідач також розповів про Вознесенську церкву на Деміївці та про релігійну общину, що виникла у 19 ст. під назвою «штундисти» (штундизм - християнський рух протестантської спрямованості). Наостанок, Петро Семілєтов подарував учасникам клубу диск з власними музичними творами "Старые дворы" та "Сенной базар".

Євген Рейцен продемонстрував унікальну книгу, де сонети Шекспіра викладені водночас на 3-х мовах: російській, українській та англійській. і зачитав власний вірш, написаний ним до Дня сміху.

Павло Пещеренко, презентував свою книжку «Курск-Белев-Дворики», в якій автор дослідив своє коріння і спонукав усіх присутніх досліджувати свій родовід і історію власної родини.
Шаукат Самітов виступив з пропозицією виїзних зустрічей клубу, і отримав підтримку присутніх. Поетеса Елеонора Зима зачитала вірші про Поділ та Голосієво. Олена Муравйова розповіла цікаві факти про Аскольдову могилу.

41-е засідання закінчилось традиційним чаюванням під приємний спів Тетяни Шевчук.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 2842 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.