Приветствую Вас Гость

Главная » 2016 » Июнь » 28 » 46 засідання клубу
22:15
46 засідання клубу

Голова клубу Віталій Баканов презентував нову книгу — колективну працю трьох авторів:  К.Степанця,  О.Михайлика і  І.Однопозова «Втрачені споруди Києва (1992-2016). О «толкучке» и «комках». Видання об'єднує в собі два дослідження: перша частина книги - це фотопрогулянка Києвом, якого вже немає - читач пройде зниклими вулицями, побачить знесені заводи,  житлові будинки та багато іншого. Ця частина з’явилася на світ завдяки двом авторам: Кирилу Степанцю та Олександру Михайлику. Друга частина написана Ігорем Однопозовим і розповідає про комісійні магазини та «товкучки» радянського Києва. Це дослідження є унікальним і немає аналогів у києвознавчих дослідженнях.

Після презентації книги Віталій Баканов зробив цікаву доповідь про відпочинок киян у 1960-х рр. на Трухановому о-ві, наголосивши, що це рідкість для будь-якого міста - мати центральний пляж в 15 хвилинах ходьби від центру міста. Цікаво, що саме тут зародився пляжний футбол у Києві.

Аркадій Третьяков порадував своїм новим виданням. Присутні з радістю продивились відео-презентацію нової книги автора «Мала Васильківська. Шота Руставелі». Надавши стислу історичну довідку, доповідач зупинився на деяких цікавих моментах з історії будинків, мешканців та архітекторів вулиці. Важливо, що Шота Руставелі — це одна з небагатьох вулиць, де збереглась дореволюційна забудова, що майже не постраждала у період  Другої світової війни.

Бард Борис Кесельман заспівав свою нову пісню «Песня о Подоле», яка нікого не залишила байдужим.

Євген Рейцен подарував бібліотеці газету «Сегодня» від 14.06.2016, де в розділі «Влюбленные в Киев» опубліковане його фото будинку, де він народився. Крім того, Євген Олександрович презентував книгу, де опублікований його вірш «Гімн книзі». Після цього він зачитав свої вірші «Родная улица моя» (про вул. Ігорівську) та вірш, присвячений Віктору Платоновичу Некрасову, а також заспівав під гітару пісню, присвячену зазначеному вище будинку на Подолі.

Гість клубу, Міла Іванцова - письменник та києволюб, презентувала на засіданні свою 7-му книгу «Я тут живу». Роман художній, але всі описані в ньому події проходять на знайомих вулицях нашого міста, зокрема згадується відома киянам історична місцевість «Кинь-Грусть».

Юрій Сімонов зачитав своє оповідання «ЧП районного масштаба», з яким можна ознайомитись за посиланням: https://www.proza.ru/2015/10/23/738

Зеленська Валентина Петрівна зачитала вірш, присвячений клубу «Кияни» та бібліотеці ім. О. Грибоєдова, де вже третій рік поспіль проходять дружні засідання клубу.

Києвознавці клубу «Кияни»  беруть літню перерву, щоб з новими силами та в посиленому складі знову зустрітися у вересні цього року.  Попередньо, наступне засідання заплановане на 4 вересня. До нових зустрічей.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 7319 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.