Приветствую Вас Гость

Главная » 2016 » Октябрь » 4 » 49-е засідання клубу «Кияни»
15:28
49-е засідання клубу «Кияни»

Голова клубу Віталій Баканов розповів про автоматизацію в Києві у 50-х роках минулого століття. Виступ був присвячений автоматам з продажу напоїв, трамвайних квитків, газет, хлібних виробів, соняшникової олії та інших. Такі автомати користувалися популярністю серед киян, проте, бували з ними і комічні випадки. Доповнили розповідь особистими спогадами Юрій Сімонов, Вадим Ляшенко та Шаукат Самітов.

Координатор клубу Вадим Ляшенко захопив розповіддю про киянку Голду Меїр, яка стала 5-м прем’єр міністром Ізраїлю. Донині зберігся будинок № 5 на вул. Басейній, де проживала її родина. Євген Рейцен зачитав власний вірш присвячений Дню бібліотек та Дню вчителя, поділився дитячими спогадами про облаву німцями в Києві 29-30 вересня 1941 р., про страшні події у Бабиному Яру, які закарбувалися у пам’яті на все життя. Цікавою була його інформація про Георгія Фукса і про колишній Московський міст, якому у грудні виповнюється 40 років. І цей ювілей міст зустрічає з новою назвою – імені свого творця Г. Фукса. Доповідач також зачитав свій новий вірш «Бабин Яр».

А Юрій Сімонов зачитав членам клубу своє оповідання «Пушкин в Киеве», що стало справжнім путівником по пушкінським місцям у нашому місті. Шаукат Самітов розповів про нові оприлюднені архівні дані про розстріли киян під час німецької окупації Києва. Тетяна Шевчук зачарувала присутніх повідомленням про киянина Миколу Харито – композитора, поета, автора всесвітньовідомого романсу «Отцвели уж давно хризантемы в саду». Крім автобіографічних даних, Тетяна емоційно та душевно виконала вище згаданий романс та інші пісні, отримавши щирі оплески присутніх.


Наступне засідання заплановано на 16 жовтня о 12.00.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 2338 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.