Приветствую Вас Гость

Главная » 2016 » Ноябрь » 14 » 52-е засідання клубу
16:46
52-е засідання клубу

13 листопада 2016 року відбулося 52 засідання клубівців, на якому святкували третю річницю клубу  «Кияни», що був заснований 2 листопада 2013 року.

Свої привітальні вірші до цієї події зачитали Євген Рейцен, Владислав Барановський та Валентина Зеленська.

Гість клубу Олег Юнаков (автор багатьох статей на ресурсі «Вікіпедія», дослідник історії Києва) вперше у нашому місті презентував свою книгу «Архитектор Иосиф Каракис». До речі, редактором книги виступила дочка Йосипа Каракіса Ірма Каракіс. Автор книги не лише займався підбором необхідної інформації, але і відвідав міста, пов’язані з життєвим шляхом архітектора, та не один рік працював над  матеріалом, що базується на власному архіві Каракіса, матеріалах з бібліотек та державних архівів України. Фундаментальна праця розмістилася на 544 сторінках і містить понад 1100 ілюстрацій, більшість з яких публікується вперше. Під час презентації книги члени клубу згадали найвідоміші проекти Каракіса, серед яких музей історії України, «Будинок Офіцерів», так званий будинок-літак на Арсенальній площі, ресторан «Динамо» та багато інших споруд, побудованих не лише у Києві, але й на території колишнього СРСР. Книга була подарована автором бібліотеці ім. О. Грибоєдова, де проходять дружні засідання клубу.

Бард Борис Кесельман виконав дві пісні. Першу він присвятив Євгену Рейцену, який 6 листопада відзначив своє день народження, а також виконав пісню «Чумацький шлях» на слова Євгена Олександровича Рейцена до якої Борис Кесельман написав музику. 

Ще однією книжковою новинкою порадувала клубівців Елеонара Зима, що презентувала свою книгу «Пісні Синички» та зачитала вірш «Казка про Поділ». Автор подарувала книгу для читачів бібліотеки.

Голова клубу Віталій Баканов зачитав невеличке есе «Запахи киевского детства», що викликало хвилю ностальгії за дитинством, проведеним у нашому мальовничому місті.

Юрій Сімонов  презентував збірник новел Міли Іванцової «Залізниці. Потяги. Вокзали». Авторами книги виступили 15 письменників, серед яких і Юрій Сімонов. Він зачитав свою новелу, що увійшла до цієї книги під назвою «Потяг привід. Сучасна казка».

Надалі слово взяв Євген Рейцен — він говорив про нереалізовані проекти на головній вулиці Подолу – Петра Сагайдачного. Доповідач свого часу пропонував назвати вулицю «Бульвар Київська Русь», що чудово би співіснувала з сусідніми вулицями: Ігорівська, Боричів Тік, Борисоглібська, Андріївська. Євген Олександрович розповів, що ще у 1970-ті роки вулицю хотіли зробити пішохідною, організувати естакаду біля фунікулера, а вздовж Володимирського узвозу зробити ескалатор для пішоходів. Серед нереалізованих проектів доповідач згадав також і канатну дорогу, що мала з’єднувати Володимирську гірку від фунікулеру до Труханового острова. Наостанок Євген Олександрович зачитав вірш, присвячений піднятій темі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Гість клубу Олександр Бернацький розповів про своє рідство з відомим художником Василем Полєновим та продемонстрував свої книги.

Наостанок з повідомленням виступив Аркадій Третьяков, який вже другий рік поспіль продовжує працювати над книгою «Купці Києва» та шукає будь-яку інформацію на цю тему, що стане у нагоді для написання книги.

За чашкою кави клубівці заслухали вірш дружини Євгена Рейцена, присвячений йому до дня народження. Наступне засідання києволюбів заплановано на 27 листопада. 

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 3706 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.