Приветствую Вас Гость

Главная » 2016 » Декабрь » 12 » 54-е засідання клубу
14:04
54-е засідання клубу

11 грудня 2016 року  відбулось 54 засідання клубу "Кияни"

Голова клубу Віталій Баканов занурив нас в історію будівлі колишнього пивзаводу Ріхтера, як зразку  київської промислової архітектури початку XX століття. Також  розповів історію фабрики художньої галантереї, що в 1967 році  вирішила  проблему зайнятості київських інвалідів.  Доповнила розповідь  Олена Муравйова.

Гість клубу, києвознавець та екскурсовод,  Всеволод Дубовецький розповів про свою роботу у Музеї історії Подільского району м. Києва та про свої дослідження і публікації з історії нашого міста.

Олександр Різник , кандидат мистецтвознавства, дослідник історії київських вулиць, зробив відеопрезентацію топонімічного словника "Київ" та розповів про роботу над довідником "Вулиці Києва". Він захопив клубівців картами вулиць старого міста.

Євген Рейцен доповнив спогадами про створення схеми київських трамвайних колій.

Олександр Курись повідав про історію розвитку ювелірної справи від Київської Русі до сучасності. Та продемонстрував каталог (з обмеженим тиражем)  «Ювеліри Києва».

Олена Муравйова «повела» стежками політичного детективу часів Київської Русі, в якому переплелися долі визначних діячів:  князів  Ярослава та Ізяслава, митрополита  Іларіона  і засновників Києво-Печерської Лаври.

Владислав Барановський презентував поетичну збірку "Поетичний тандем". Сюди ввійшли, крім його творів, поезія  Ніни Барановської. Один із його віршів присвячений члену клуба Елеонорі Зимі.

Євген Рейцен розповів про свою співпрацю з колишнім мером Києва  Іваном Салієм , а Валентина Зелинська  розповіла про київську поетесу   Віолету Дворецьку , та зачитала окремі її вірши.

«Закружляла»  у поетичній віхолі і гостя клубу - поетеса Наталія Савіна.

Тетяна Шевчук заспівала «музикою зими»,  даруючи  свої нові пісні клубівцям, створюючи передноворічний настрій.

Києвознавчий клуб «Кияни» бере невеличку перерву на різдвяні і новорічні свята.

Наступне засідання клубу відбудеться 15 січня 2017 року. До нових зустрічей!

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 3277 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.