Приветствую Вас Гость

Главная » 2017 » Март » 13 » 59-е, виїздне засідання
11:32
59-е, виїздне засідання

12 березня в галереї Висоцького по вулиці Воздвиженська, 40 відбулося виїзне засідання краєзнавчого клубу «Кияни» присвячене пам’яті Володимира Висоцького. Засідання відкрила менеджер галереї Ліза Логінова. Вона привітала членів клубу і запросила до виступу київського барда Сергія Бондарчука, який виконав три пісні Висоцького.      

        

Після цього науковий співробітник галереї Наталія Блохіна розповіла про історію створення галереї, а також про деякі моменти зв’язків Висоцького з нашим містом. В театрі імені Лесі Українки працювала його перша дружина – Ізольда Жукова. В Києві мешкала його бабуся – Ірина Олексіївна. В 1971 році в театрі оперети відбулися гастролі Московського Театру на Таганці за участю Висоцького. На початку 70-х років Висоцький неодноразова давав концерти в багатьох київських підприємствах.                                                                 

Виступ голови клубу Віталія Баканова був присвячений його особистим враженням першого знайомства ( в 1967 році)  з творчістю Володимира Висоцького. Ліза Логінова зачитала оповідання члена клубу Юрія Сімонова  «Концерт Висоцького».

Олена Муравйова розповіла про свої дослідження київських коренів родини Висоцьких. Тетяна Бабікова розповіла про виступ Висоцького в київському інституті мікробіології. Дослідник історії київських  вулиць Олександр Резнік розповів про історію виникнення назви київського бульвару Володимира Висоцького. Євген Рейцен зачитав свої вірши про Висоцького і показав деякі вирізки з старих газет і журналів про Висоцького.              

Ці матеріали він подарував галереї. Елеонора Зима зачитала свій вірш про Висоцького. Бард Борис Кесельман заспівав пісні Висоцького і зачитав про нього свої нові вірші. Гість клубу відомий київський бард и поет Анатолій Лемиш зачитав свої вірши про Висоцького, розповів про своє відвідання театру на Таганці в 1977 році. Також подарував галереї свої фотографії Висоцького, програмки його виступів та інші цікаві матеріали. На цьому засідання було завершено, і Віталій Баканов щиро подякував працівникам галереї за такий теплий прийом і цікаву насичену програму зустрічі. Засідання закінчилось дружнім чаюванням.

Наступне засідання клубу заплановано на 19 березня о 12.00 у приміщені бібліотеки ім. О. Грибоєдова.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 2664 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.