Приветствую Вас Гость

Главная » 2017 » Апрель » 3 » 61-е засідання клубівців
14:05
61-е засідання клубівців

2 квітня 2017 року у бібліотеці ім. О. Грибоєдова відбулось 61 засідання клубу «Кияни».

Завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко презентувала нові краєзнавчі надходження до бібліотеки, а саме книги: І. Гирич «Історичний путівник по Києву», Л. Кудрявцев «Наш стародавній Київ» та Д. Чередніченко «Княжий краєвид з Лисої гори».

Голова клубу Віталій Баканов презентував свою нову книгу «Вчера на Подоле», у яку увійшли 10 статей. З деякими із них Віталій Андрійович уже ознайомив клубівців на минулих засіданнях. Книга була подарована бібліотеці та чекає на своїх читачів.

Гість клубу Хана Дубинська зачитала свої вірші про Поділ та його мешканців. До речі, саме їй присвячена глава «Подолянка» у новій книзі Віталія Баканова «Вчера на Подоле», де більш детально можна ознайомитись з біографією, спогадами та творчістю гості.

Євген Рейцен нагадав, що 1 квітня 2017 року пішов із життя поет Євген Евтушенко, доповідач розповів про останню їх зустріч. Також розповів про нещодавню презентацію книги «Прогулки по Киеву», що відбулась у бібліотеці ім. Заболотного. Книга була написана журналістами газети "Сегодня", які понад два роки подорожували вуличками рідної столиці, збираючи по крихтах дивовижні історії міста про його відомих мешканців. Їх праця перетворився в книгу, про яку і розповів Євген Олександрович. І наостанок доповідач зачитав свій вірш «Спираль жизни» присвячений Енею, головному герою роману «Енеїда» І. Котляревського.

Юрій Сімонов зачитав розповідь у якій згадав повість К. Паустовського «Время больших ожиданий». Його виступ доповнила Євгенія Лобода.

Олена Муравйова повідала про будинок 18 століття, що пережив велику подільську пожежу 1811 року. Знаходиться він за адресою Контрактова пл., 7 (вхід з вул. Фролівської) та вже понад 100 років належить одній й тій самій родині. Неймовірно цікавим була її розповідь про домовласників цього будинку.

Владислав Барановський зачитав свою гумореску «Абонент», а після зачитав оповідання Віталія Жежери, що колись зустрілося йому у періодичній пресі.

Поетеса Тамара Дембицька зачитала свій вірш «Старый двор детства», а свою збірку віршів «В свободном полете» подарувала з дарчим підписом бібліотеці.

Стефан Машкевич нагадав про київські історичні події 100-річної давнини, а саме про революцію 1917 року.

Наостанок заслухали Лідію Яловенко, що з 1956 року мешкає у Києві, вона розповіла про власні спогади, як Київ змінився з того часу та зачитала вірш свого чоловіка «Человек – это звучит гордо».

Засідання закінчилося дружнім чаюванням. Наступні збори кубу заплановані 30 квітня о 12.00.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 1602 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.