Приветствую Вас Гость

Главная » 2017 » Май » 3 » 63-є засідання
11:39
63-є засідання

30 квітня у бібліотеці ім. О. Грибоєдова відбулось 63-є засідання києвознавчого клубу "Кияни".

Голова клубу Віталій Баканов представив гостям здобутки та напрацювання наших " Киян" та плани на майбутнє. Беручи до уваги 31 річницю Чорнобильської аварії, засідання клубу було присвячене спогадам та вшануванню тих подій, після яких час розколовся на дві нерівні частини: до 26 квітня 1986 року і після. Ліквідатор аварії Боєв Віктор розповів про гасіння реактора, побут ліквідаторів, поділився секретами здоров'я та довголіття.
Юрій Сімонов, який працював дозометристом, прочитав оповідання "Записки очевидцев", яке ввібрало в себе кощунство трагедії та психологічне відчуття безпорадності. 
Євгеній Рейцен поділився спогадами про евакуацію населення, забудову міста Славутича, якому він і присвятив вірш. Журналіст Тетяна Бабікова згадала про особисте інтерв'ю з відомим американським професором Робертом Гейлом, присвячене ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і особистій участі вченого у лікуванні потерпілих. 
Зінаїда Шкавро поділилась спогадами про виступ у Будинку Вчених Юрія Щербака - автора документальної повісті "Чорнобиль".
Всеволод Дубовецький спрямував нас на розповідь про роботу Вахтовим методом на АЕС. Письменниця Елеонора Зима з материнською любов'ю згадувала весну 1986 року. А її вірш "Черное эхо Чернобыля" охоплений великою тривогою за здоров'я дітей, які безпомічні перед радіацією. Чорнобильськими спогадами поділились Щербо Надія, Зеленська Валентина,Третьяков Аркадій. 
Чорнобиль застерігає, кличе до розсудливості, далекоглядності. Ліричний спів Бориса Кесельмана повернув "Киян" у квітучу весну сьогодення. Нехай уроки Чорнобиля залишаться тільки в минулому. Наступне засідання клубу відбудеться 14 травня о 12:00.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 1943 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.