Приветствую Вас Гость

Главная » 2017 » Сентябрь » 19 » 69-е засідання клубу
10:03
69-е засідання клубу

Голова клубу Віталій Баканов висловив щиру вдячність небайдужим киянам, які доповнювали особистими спогадами його києвознавчі розвідки. Родзинкою виступу Віталія Андрійовича стали маловідомі та цікаві факти перебування Аркадія Райкіна у Києві. Євген Рейцен зацікавив вражаючою розповіддю про перебування у Дрездені під час участі у 60-му Міжнародному конгресі з шахової композиції (5 - 11 серпня 2017 року).
Старший науковий співробітник Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Лариса Толочко зосередила увагу клубівців на історико-краєзнавчих дослідженнях спорудження пам’ятника святому князю Володимиру в Києві, який був відкритий 10 жовтня 1853 року. Юрій Сімонов вразив присутніх щемливим оповіданням про Київ та Поділ початку війни "В сентябре 41-го".
Володимир Фесенко привідкрив неповторну магічність архітектурного обличчя Андріївської церкви, нагадавши історію кохання Олексія Розума та Єлизавети Петрівни, дочки Петра І.
Валентина Зелінська зачитала вірш, присвячений жінці-осені, яка дарує тепло та возвеличує. Завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко ознайомила клубівців з новими надходженнями літератури києвознавчого характеру, які нагадають відомі та відкриють нові сторінки Києва та Подолу. Борис Кесельман закружляв у мелодіях нових пісень, які присвячені Києву та киянам.


Наступне засідання відбудеться 1 жовтня 2017 року.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 140 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.