Приветствую Вас Гость

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » 70-е засідання клубу
20:45
70-е засідання клубу

1 жовтня 2017 року відбулось 70-е засідання клубу «Кияни».

    

З цієї нагоди Віталій Баканов підвів підсумки діяльності клубу, де було презентовано понад 60-и книг, згадали і Олега Юнакова, що вперше презентував свою книгу «Архитектор Иосиф Каракис» саме на засіданні клубу «Кияни». Пригадали поважних гостей-києвознавців та зробили наголос на тому, що у клубі лунають не лише доповіді про історію міста, але і вірші та пісні присвячені столиці України.  Голова клубу також звернув увагу на те, що про клуб нещодавно написали на сайті Подільської районної державної адміністрації міста Києва.

Напередодні засідання відзначали Всеукраїнський день бібліотек, тож, клубівці привітали завідуючу бібліотеки ім. О. Грибоєдова Тамару Миколаївну Мусієнко з професійним святом.

      

Наступним взяв слово Шаукат Самітов, він повідав про археологічні знахідки на Полтавщині, що стали справжньою Меккою для болгар, адже вважається, що саме тут було поховано праотця болгар – хана Кубрата, яким була створена держава Велика Булгарія, яка розташовувалась у степовій зоні сучасної України у 7 столітті.

Гість клубу Сергій Борисович Кортунов був свідком Куренівської трагедії і повідав про те, що бачив на власні очі того рокового дня 1961 року.

Олена Муравйова розповіла про зв’язок Чорногорії і Києва, а саме про чорногорських принцес, що перебували на теренах нашого міста. Потім захопила розповіддю про російський гарнізон військ, що дислокувався свого часу у Києві (їх казарми знаходилися на місцях сучасних вул. Рейтарської та Стрілецької) та про українофільський побут у місті.

Зацікавив всіх присутніх розповіддю про Царське село (його забудову і відомих мешканців) Борис Фесенко, наостанок зачитавши вірш «Три грации Царского села».

   

70-е засідання пройшло у теплій, домашній атмосфері і клубівці вже чекають на нову зустріч у бібліотеці ім. О. Грибоєдова, що запланована на 15.10.2017 р.

     

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 158 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.