Приветствую Вас Гость

Главная » 2017 » Декабрь » 27 » 77 засідання
09:46
77 засідання

24 грудня у бібліотеці ім. О. Грибоєдова відбулося 77-е засідання києвознавчого клубу "Кияни". На початку засідання завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко вручила Подяку Віталію Баканову, в особі якого винесла вдячність членам клубу "Кияни" за популяризацію києвознавства та поповнення бібліотечного фонду плодами творчості. Також представила нові надходження книг києвознавчого характеру, серед яких і книжка Віталія Баканова "Детство 50-х - 60-х. Воспоминания киевлянина".


Владислав Барановський привітав колектив бібліотеки з прийдешніми святами та подарував яскравий та великий календар на 2018 рік.
Голова клубу Віталій Баканов занурив в історію Європейської площі, яка за період свого існування змінювала назву понад сім разів - Кінна, Театральна, Царська та інші. І тільки у роки Незалежності їй повернули традиційну назву.
Всеволод Дубовецький представив дуже цікаву доповідь з історії самоврядування в місті Києві, Магдебурзькому праву та розповів про ті часи, коли "Поділ був містом", найбільш значущим районом Києва.
Гостя клубу Любов Михайлівна Терещенко представила збірку власних віршів "Душа говорить", в якій відобразились біль і смуток, любов і радість власного життя.


Наступне засідання клубу "Кияни" відбудеться 14 січня 2018 року.
Запрошуємо всіх, хто любить і захоплюється Києвом та черпає з нього натхнення.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 597 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.