Приветствую Вас Гость

Главная » 2018 » Февраль » 7 » 80-е виїзне засідання
11:06
80-е виїзне засідання

Надзвичайно цікавим і насиченим виявилось засідання клубу, що відбулося 6 лютого 2018 року в галереї В. Висоцького по вул. Воздвиженська, 40.                            

       

На початку засідання голова клубу Віталій Баканов розповів про клуб «Кияни» для нових присутніх на зустрічі. Потім підняв тему про актуальність творчості Володимира Висоцького в наш час. Наприкінці свого виступу подарував галереї новітні газетні матеріали про творчість Висоцького.                                      

Євгенія Лобода розповіла про своє відвідування концерту Висоцького і подарувала галереї  яскраві плакати  з його зображенням. З інтересом пройшов виступ київського барда Володимира Семенова, яких виконав дві пісні: «Про поета» та «Присвячення Олександру  Вертинському».

Доповнив виступ В. Семенова його друг Віктор Крикуша, він розповів про їх спільні дитячі роки в районі площі Перемоги. Разом вони проспівали пісню «Родина – Евбаз». Також продемонстрували присутнім фільм про Київ п’ятдесятих років.

Наступним був виступ Євгена Рейцена. Він подарував галереї книжку про Висоцького видану в Польщі. Також зачитав вірші з цієї книжки  і свій новий вірш, присвячений фільму «Место встречи изменить нельзя».

Юрій Сімонов  зачитав главу №13 «Магія відео» зі  своєї нової книги «Петровка девяностых».

Кілька пісень з репертуару Висоцького виконав Георгій Майоренко.

 Поважний гість клубу києвознавець і письменник Михайло Кальницький  розповів  історію урочища «Гончари – Кожум’яки»  і продемонстрував присутнім фото і відео матеріали.

Завершилась зустріч виступами бардів Олександра Руденко і Олександра Кропельницького, які співали свої пісні і пісні Висоцького.

Члени клубу висловили подяку Лізі Логінової і Євгенії Лободі за участь в організації зустрічі. Наступна зустріч відбудеться 11 лютого в бібліотеці ім. О. Грибоєдова.

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 341 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.