Приветствую Вас Гость

Главная » 2018 » Март » 11 » 83-є засідання клубу
14:51
83-є засідання клубу

11 березня 2018  року відбулось чергове засідання клубівців. Тамара Мусієнко презентувала останні книги Ігора Однопозова «Киев ушедший» та «Семен Однопозов: человек, архитектор, художник». «Киев ушедший» - це альбом, де зібрані чисельні архівні фотографії, документи, рекламна продукція, що стосуються побутового та комунального обслуговування, книжкової, комісійної та ринкової торгівлі 1920-х-1990-х рр. У цьому альбомі автор відтворив унікальну атмосферу того часу. Другий альбом присвячений батьку Ігора Семеновича, архітектору та художнику, якому у цьому році виповнюється 90 років.

Голова клубу Віталій Баканов розповів про те, як у радянські часи житловий масив Вітряні гори намагалися перейменувати у Ленінські гори з нагоди 100-річчя від дня народження Леніна (1970 рік). Однак тодішнє керівництво визнало масив не достатньо гідним, щоб носити ім'я Леніна. На додаток, доповідач розповів цікаву легенду: буцімто у цих краях бував генерал-губернатор Бібіков, і поривом вітру у нього знесло капелюх, тоді він мовив, що гори тут дуже вітряні. так назва і прижилась. 

Наступним взяв слово В’ячеслав Барановський: він повідав про письменника Михаїла Пархомова (справжнє прізвище Кригерман), що навчався та товаришував з Віктором Некрасовим,  а також про відомі книжки автора, зробивши наголос на книзі про розстріл моряків Дніпровської флотилії під час гітлерівської окупації. Ця книга була перекладена на англійську мову, і автора запросили на презентацію за кордон.

Євген Рейцен поділився враженнями від відвідування виставки Йосипа Осташинського, на якій митець представив свої унікальні роботи – музичні інструменти, виконані зі звичайних сірників. Також доповідач презентував нову книгу «Антологія сучасної новелістики та лірики України», у якій вміщено його вірші. Книгу Євген Олександрович подарував бібліотеці.

Олександр Курись розповів цікаві історичні факти про імператрицю і поетесу Святу Євдокію, про яку згадує у своєму романі «Шлях вітру».

Наостанок лунали вірші від Зінаїди Шкавро, Надії Щербо та Віктора Боєва.

Наступне засідання клубу відбудеться за два тижні! Приєднуйтесь!

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 822 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.