Приветствую Вас Гость

Главная » 2018 » Май » 13 » 87 засідання клубу
15:34
87 засідання клубу

13 травня у бібліотеці ім. О. Грибоєдова відбулося 87 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Першим слово взяв Юрій Сімонов, він презентував свою нову книгу «Хроники рынка «Петровка», 90-е» та зачитав з цієї книги есе. Видання було подароване бібліотеці і вже чекає на своїх читачів.

Голова клубу Віталій Баканов розповів про киянина Михайла Дубинського та надав слово його сестрі Хані Дубинській, яка більш детально розповіла про життєвий шлях свого брата, подолянина, поета. Деякі його вірші на київську тематику і зачитав Віталій Андрійович на засіданні.

Захопливою була розповідь від Олени Муравйової про насичений життєвий шлях Петра Конашевича Сагайдачного та Галшки Гулевичівни (руська шляхтянка, одна із засновниць Київського братства, монастиря і школи при ньому) і їх зв’язки з Києвом.

Унікальні світлини продемонстрував Всеволод Дубовецький, які він робив у різні періоди. Зокрема, клубівці побачили фото, як виглядало місце, де наразі стоїть відновлена церква Богородиці Пирогощі на Контрактовій площі; залишки Наводницького укріплення (наразі там знаходиться пам’ятник Л. Українки); нині зруйнований будинок Управління водоканалу на Набережно-Хрещатицькій вулиці, тощо.

Наостанок, Борис Кесельман та Валентина Зеленська зачитали свої вірші.

87-е засідання ознаменувалось також низкою оголошень і запрошень. Так, Борис Кесельман запросив клубівців на свій концерт, що відбудеться 22.05.2018 року об 16.00 по вул. Банкова, 2, у будинку Національної спілки письменників України. Юрій Сімонов запросив до бібліотеки ім. Винниченка (вул. Кудрявська, 2) на свій творчий вечір, що відбудеться 24.05.2018 року об 17.00. А також членів клубу запросили  до літературного клубу при журналі «Радуга» на вечір гумора до Будинку Вчених (вул. Володимирська, 45), 18.05.2018 року на 18.30.

Наступне засідання відбудеться 3.06.2018 року у читальному залі бібліотеки ім. О. Грибоєдова об 12.00. Приєднуйтесь!

 

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 395 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.