Приветствую Вас Гость

Главная » 2018 » Июнь » 11 » 88 засідання
18:28
88 засідання

3 червня у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова києвознавчий клуб "Кияни" знову дивував краєзнавчими знахідками, зачаровував сокровенними дарами красеня Києва та наповнював душі любов'ю до міста. Відкрив засідання Всеволод Дубовецький, який через долю своєї родини занурив у атмосферу післявоєнного Києва, щирі спогади та світлини якого були опубліковані у історичному альманасі "Киевский альбом".
Євгеній Рейцен змістовно ознайомив присутніх з авторефератом Миколи Орленка "Проблеми та методи реставрації пам'яток архітектури України (X - поч. XX ст.)". Автореферат поповнить фонд нашої бібліотеки літературою з питань відродження знищених святинь. Захопливою була розповідь Євгена Олександровича про запрошення до Мінська та Львова на конференції присвячені транспортним та інженерним проблемам міст.
Олена Муравйова вималювала розмаїту картину Шулявки (Шулявщини), органічно поєднавши історію району з власними спогадами.
Доповнили доповідь Надія Щербо про вулицю Піщана, Юрій Сімонов про трамваї Брест-Литовського шосе Всеволод Дубовецький про Шулявську республіку (1899-1917р.) та студентські рухи на початку XX ст., що є невід'ємною сторінкою історії КПІ та цілого району. Яскраве, емоційне оповідання "Павловський садик" Юрія Сімонова додало гарного настрою клубівцям.
Зінаїда Шкавро відкрила дуже цікаві факти про Ігоря Сікорського, про історію будинку де проживала його родина та про перспективу відкриття музею до 130-ліття від дня народження видатного авіаконструктора.


Невтомно пізнаючи Київ, відкриваємо його разом з клубом "Кияни". Чекаємо Вас 17 червня о 12 годині!(Вишгородська, 29).

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 236 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.