Приветствую Вас Гость

Главная » 2016 » Октябрь » 18 » Ювілейне 50-е засідання
10:07
Ювілейне 50-е засідання

16 жовтня 2016 року києвознавчий клуб «Кияни» зібрався на ювілейне 50-е засідання.

Завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко презентувала книгу «Конструктивізм в архітектурі Києва. Торговые автоматы и киевские «автоматчики» — спільну працю Ігора Однопозова та Олександра Михайлика. Книга була подарована бібліотеці та чекає на своїх читачів.

З нагоди ювілейного 50-го засідання Віталій Баканов підвів підсумки діяльності клубу, наголосивши, що теми для засідань невичерпні! Він нагадав про поважних гостей, що встигли відвідати клуб протягом цього часу, серед  яких:  письменники, журналісти, музиканти, поети, а також всі ті, хто просто закоханий у Київ і готовий ділитися спогадами та знаннями про наше мальовниче місто. Були згадані й виїзні засідання учасників клубу. Не оминули спогадами й важливий факт – за 50 засідань у клубі було презентовано більш ніж  50 книг на києвознавчу тематику!

До привітань з 50-м ювілейним засіданням приєдналися: Євген Рейцен, Зінаїда Шкавро та  Валентина Зелинська. Кожен з них зачитав свій вірш, присвячений клубу.

Віталій Баканов підготував доповідь про київських колекціонерів. Зокрема, розповів про київських філателістів та книголюбів радянської епохи. Також  повідав, яке відношення до обгорток цукерок мав Сталін, а також про місця нелегальної  торгівлі  книгами, монетами та марками у нашому місті в радянські часи.

Цікавою була розповідь Вадима Ляшенка про військову частину на Рибальському півострові за радянських часів  -  її історія, легенди та невідомі факти.

Олена Муравйова  наглядно продемонструвала, які прикраси носили жінки у період Київської Русі, розповіла про техніку виготовлення тих чи інших прикрас  та наголосила, що прикраси у той час мали сакральний сенс. Також доповідач поділилася цікавими фактами, які вона нещодавно дізналася з книжок про Володимирський собор та Андріївську церкву. ЇЇ розповідь цікаво доповнив Олександр Курись.

Зінаїда Шкавро повідала про киянина Чурюмова Кима Івановича, що відкрив комету, яка зараз має назву «Комета Чурюмова-Герасименко».

На засіданні лунали твори:  Юрія Сімонова -  оповідання  «Майна віра» та Владислава Барановського  -  гумореска «Киянка».

Зачарував співом та грою на гітарі бард Борис Кесельман, виконавши пісню під назвою «Политическая или рассказ рабочего», та з нагоди ювілейного засідання заспівав пісню про клуб «Кияни».

Наостанок звучала надзвичайно інформативна доповідь Стефана Машкевича про німецьку окупацію Києва  1918 року.

Традиційно, засідання закінчилось чаюванням у веселій та невимушеній атмосфері.

Наступна зустріч клубівців запланована на 30.10.2016 року. 

Категория: Краеведческий клуб "Киевляне" | Просмотров: 3153 | Добавил: Dasha | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.