Приветствую Вас Гость

Главная » 2017 » Сентябрь » 19 » Оприлюднено повну версію велоконцепції Києва
22:49
Оприлюднено повну версію велоконцепції Києва

«Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві» оприлюднила Київська міська державна адміністрація. Асоціація велосипедистів Києва закликає депутатів Київської міської ради ухвалити велоконцепцію, щоб зробити Київ зручним для людей, а не лише для машин.

Фото: Ольга Туча

Повний текст проекту «Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві» доступний за посиланням: http://bit.ly/2fOyJlW

“В основу велоконцепції Києва лягли напрацювання Асоціації велосипедистів Києва. Першу карту велошляхів у Києві ми почали розробляти ще в 2015 році, створювали її з залученням жителів Києва, які користуються велосипедом як транспортом. Ми надавали багато інформації про іноземний досвід, були ресурсною базою, на якій сформовано текст велоконцепції”, – розповіла координаторка АВК по Києву і радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова.

Що таке велоконцепція Києва
«Концепція розвитку велоінфраструктури в місті Києві» – це галузева концепція загальноміського значення. Її розробили на виконання Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Концепція містить всю необхідну інформацію для створення велосипедної інфраструктури в Києві. Крім того, вона надає рекомендації, як можна покращити нормативно-правове поле та організувати систему управління велосипедною інфраструктурою в Києві. У документі є також короткий аналіз заходів, які вже реалізовано в місті.

Нагадаємо, під час розробки велоконцепції Києва протягом 2016-2017 рр. проводились публічні обговорення матеріалів Концепції для врахування думки громадськості.

7 жовтня 2016 року в Департаменті містобудування та архітектури відбувся перший етап громадських обговорень велоконцепції.

Що далі
Концепція розвитку велосипедної інфраструктури має бути затверджена рішенням Київської міськради та стати складовою частиною до Плану сталої міської мобільності.

Рішення Концепції буде враховано при розробці матеріалів Генерального плану розвитку міста Києва, комплексної схеми транспорту, детальних планів територій та іншої планувальної документації.

Для фінансування розвитку велоінфраструктури рішення велоконцепції має бути покладено в основу міської цільової програми (МЦП) з розвитку велосипедної інфраструктури міста Києва. Крім того, їх має бути враховано при включенні до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2018-2025 роки проектів з реконструкції доріг та вулиць, а також при розробці та реалізації відповідних проектів. “Рішення велоконцепції мають перетворитися у відповідні процедури, та організаційні заходи зі створення, експлуатації та управління велосипедної інфраструктури в місті Києві”, – наголошують у Департаменті містобудування та архітектури, який був замовником велоконцепції Києва.

Автори велоконцепції
Розробником велоконцепції виступив КП «Київський центр розвитку міського середовища» за підтримки громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва», ГО “УРБАН КУРАТОРИ”, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), ТОВ “А+С Україна”, ГО “Центр дослідження суспільства”, КП “Київське інвестиційне агенство”.

Дякуємо всім, хто був залучений до розробки велоконцепції та бажає зробити наше місто велосипедним.

http://avk.org.ua

Категория: Заметки Киева | Просмотров: 222 | Добавил: kchimbay | Теги: велоконцепция, развитие киева, инфраструктура, Киев, велосипеды | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.