Приветствую Вас Гость

Главная » 2018 » Август » 8 » "Ранні пташки" - підтримка родин передчасно народжених малюків
09:10
"Ранні пташки" - підтримка родин передчасно народжених малюків

5 серпня, в межах Тижня грудного вигодовування, в парку ім. Шевченко було проведене сімейне свято. Традиційно для майбутніх і молодих мам читалися лекції про користь грудного вигодовування, фахівці давали поради та рекомендації по догляду за новонародженими дітьми. 

На святі також була освітлена дуже складна і актуальна тема - передчасно народжені діти. За даними статистики, близько 10% від загального числа новонароджених припадає на недоношених дітей. Виходжування та догляд за ними - дуже складні і вимагають як професіоналізму лікарів, так і підготовки батьків.

В Україні проблемами малят-поспішайок займається, створена Олександрою Балясною, Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

      

На святі нам вдалося поспілкуватися з Олександрою й більше дізнатися про діяльність Асоціації.

- Розкажіть трохи про Асоціацію «Ранні пташки». Що Вас надихнуло на її створення?

- Асоціація батьків передчасно народжених дітей заснована мамами діток-поспішайок у 2016 році з метою інформаційної та психологічної підтримки родин, в яких діти народилися раніше терміну. На сьогодні Асоціація об'єднує як батьків, так і лікарів неонатологів, лікарів анестезіологів дитячих реанімацій та педітрів по усій країні.

Головний офіс у нас у м.Києві, але ми маємо представників і у різних регіонах. Серед них як активні батьки таких же «ранніх пташок», так і лікарі, які прагнуть допомогати поспішайкам.

Вся контактна інформація про Асоціацію розміщена на  її сторінці у фейсбуці, яка поєднала вже майже 2000 людей. Кожен може знайти на ній інформацію про представика у регіоні чи Києві, або написати нам особистого листа чи звернення на поштову скриньку  ranniptashky@gmail.com. Також є закрита група у фейсбуці "Ранні пташки" та група у вайбері #мамыторопыжекUA, куди батьки можуть звернутися із будь-яким питанням чи за порадою і наша спільнота завжди допоможе.

- Чим Асоціація та група МамиторопижекUA можуть допомогти іншим сім'ям?

- Основна мета Асоціаціі - це надати підтримку іншим батькам, які опинилися у непростій ситуації передчасних пологів. Надати їм підтримку, аби вони зрозуміли, що вони не одні. Є багато інших родин, які мають успішний досвід виходжування діток.  Будь-яка підтримка, й неважливо буде це просто особиста розмова,  чи розмова по телефону, спеціально розроблені нами фотолистівки «Історіі, які надихають» чи «Пакуночки допомоги», які наш партнер ТМ «Раненько» надає малозабезпеченим родинам, всі ці інструменти надають батькам величезну підтримку й сили боротися за свою пташечку далі.

Є у нас у фейсбуці і закрита група «Янголята». Це група для батьків, дітки яких, на жаль, не вижили. Там батьки діляться порадами, як пережили цей складний момент у житті родини та підтримують одне одного.

- Чи можна якось приєднатися до Асоціації й групи?

-  Приєднатися до нашої спільноти може кожен бажаючий. Як батьки передчасно народжених діток, так й інші соціально активні громадяни, які поділяють погляди та підтримують позицію Асоціації. Для цього потрібно написати нам на поштову скриньку чи приватне повідомлення у фейсбуці, або зателефонувати представникам.

- Які основні плани і стратегії розвитку Асоціації на найближчий час?

- Основні плани: підготовка до конференції – «Реабілітація для батьків з передчасно народженими дітьми», підготовка до 10-го ювілейного Дня передчасно народженої дитини.

Стратегічні цілі: формування знижок за програмою «Ранні пташки», це довгостроковий проект, цікавий для всіх батьків поспішайок. І з листопада запуск міжнародної програми «Стандарти догляду за новонародженими дітьми», які повинні поліпшити підходи й просунути нас в рівні виходжування за немовлятами.

З цілей глобальних - створення державних програм закупівель медикаментів для наших поспішайок та лобіювання інтересів на державному рівні.

 

 

Кіевъ Градъ

Категория: Заметки Киева | Просмотров: 120 | Добавил: kchimbay | Теги: ранні пташки, недоношенные дети, мамыторопыжек, торопыжки | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск по сайту

Погода в Киеве

Наш сайт в соц. сетях

Наши друзья

Киевский календарьСайт памяти Виктора Некрасова

Ассоциация велосипедистов Киева

ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ
всемирная ассоциация

E-mail: org@waet.com.ua
http://waet.com.ua

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных: 0
Каталог сайтов «ua24.biz» Каталог украинских интернет магазинов Рейтинг интернет магазинов Украины участник каталог интернет магазинов Украины
Shop-List.com.ua GigaTrade.com.ua Форум Киева Каталог сайтов Все сайты города Киева. Справочник сайтов Киева Google+
Кiевъ Градъ © 2011
Использование материалов сайта www.kievgrad.org разрешается при наличии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки). За содержание материалов, предоставленных сторонними источниками, администрация "Кіевъ Градъ" ответственности не несет. Новости публикуются на языке оригинала.